Seria BRAIN to linia produktów, których głównym zadaniem jest polepszenie kondycji psychicznej i emocjonalnej. Oddziałują one zarówno na mózg, jak i na inne narządy, które odgrywają ważną rolę w zdrowiu psychicznym. Naturalne składniki, które wykorzystaliśmy w tej serii, są niezwykle bezpieczne i skuteczne, a pozytywne efekty, jakie można dzięki nim uzyskać, to m.in. lepsza koncentracja, pamięć i ogólne samopoczucie.

To, na czym bazuje seria BRAIN, są adaptogeny. Co się kryje za tym tajemniczym słowem? Są to przeważnie ziołowe farmaceutyki, które przeciwdziałają wyniszczającym skutkom stresu. Ciągłe napięcie powoduje bardzo rzeczywiste zmiany fizyczne w ciele, w tym uszkadza układ neurologiczny, hormonalny i immunologiczny. Adaptogeny mają właściwości odbudowujące, dzięki czemu nawet te osoby, które przez wiele lat były nastawione na działanie stresu, mogą wreszcie podjąć walkę z tym wszechobecnym przeciwnikiem.

Seria BRAIN skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoje samopoczucie, a także zdolność koncentracji i zapamiętywania.

Pokaż pasek boczny

Nie znaleziono produktów, których szukasz.