Seria RAW to linia jednoskładnikowych produktów, które zawierają w sobie najwyższej jakości, skondensowane związki. W swoich preparatach wykorzystaliśmy nowoczesne formy poszczególnych komponentów, których działanie zostało potwierdzone w licznych testach i badaniach naukowych. Dzięki temu można mieć pewność, że w serii RAW znajdują się tylko takie produkty, które rzeczywiście mają pozytywny wpływ na organizm.

Jednoskładnikowe preparaty są najlepszym rozwiązaniem, by uzupełnić dietę w niezbędne związki odżywcze. W serii RAW znajdują się więc produkty, które odpowiadają indywidualnym potrzebom poszczególnych osób. W zależności od tego, jaki prowadzi się tryb życia, z jaką dietę się stosuje i jakie ma się predyspozycje genetyczne, konieczne jest sięganie po inne składniki odżywcze, a także mikro- i makroelementy.

Seria RAW skierowana jest do wszystkich osób, które znają zapotrzebowanie swojego organizmu na poszczególne składniki odżywcze i chcą je uzupełnić za pomocą suplementów o najwyższej jakości.

Pokaż pasek boczny

Nie znaleziono produktów, których szukasz.